HAKKIMIZDA

SARP AĞIR SANAYİ Demir Makina, İnşaat ve Turizm Tic. Ltd. Şti 2011 yılında kurulmuş olup, sertdolgu ve dolgu kaynak teknolojilerinde uzmanlaşmış kadrosuyla aşınmış, korozyonla yıpranmış parçaların tamir, bakımını yaparak tekrar endüstrimize kazandırmakla birlikte sert dolgu ile güçlendirilmiş yedek parçalar üretmektedir.
SARP AĞIR SANAYİ Öncelikli olarak çimento, demir-çelik, termik santraller, hidro-elektrik santralleri, madencilik, tuğla, kireç v.s. sektörlerde hizmet vermekteyiz.

SARP AĞIR SANAYİ olarak uygulamalarımızla, parçaların çalışma ömrünü uzatarak, bakım maliyetlerini düşürmek, böylece işletmelere avantaj sağlamakdır. Bu avantajı sağlarken de Yüksek kaliteli ürünleri ve alanında uzman teknik ekibi ile hizmetlerini daha uygun fiyata sunabilmek için sürekli yenilenmeyi kendine hedef edinmiştir.

Bu kapsamda; Müşteri odaklı, esnek bir hizmet stratejisine sahip olan SARP AĞIR SANAYİ satış, teknik destek ve üretimdeki uzman kadrosuyla müşterilerine daha da kaliteli hizmet vermeyi kendisine amaç edinmiş bulunmaktadır.